Про нас

"ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ" − інформаційно-просвітницький канал, який було створено журналістами трьох незаконно закритих телеканалів − "112 Україна", NewsOne та ZIK. Телеканал почав своє мовлення 26 лютого 2021 року.

Головний принцип нашої роботи − незалежність, неупередженість, подача виключно перевіреної інформації. Наш підхід до новин поєднаний з кращими стандартами світової інформаційної журналістики. Вибираємо найцікавіше і найважливіше, бо цінуємо і поважаємо наших глядачів. 

Цілодобово ми на зв'язку із глядачем та оперативно висвітлюємо найсвіжіші новини та події України і світу, пропонуємо широкий спектр відгуків від експертів.

Ефір "ПЕРШОГО НЕЗАЛЕЖНОГО" наповнюють інформаційні та аналітичні програми, лідери яких – улюблені глядачами ведучі: Діана Панченко, Павло Кужеєв, В'ячеслав Піховшек, Василь Апасов, Андрій Лащ, Ростислав Сухачов та інші.

 

 

Де нас дивитись?

Якщо не можете нас знайти в телеефірі − звертайтесь за поштовою адресою [email protected]

Оnline-трансляцію телеканалу "ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ" можна знайти на головній сторінці сайта https://pnk.tv/ 

Також телеканал "ПЕРШИЙ НЕЗАЛЕЖНИЙ" має власні сторінки у соціальних мережах, де ви в свою чергу можете отримувати найоперативнішу інформацію про найсвіжіші події в Україні та світі.

Facebook: https://www.facebook.com/tv.pnk

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC-l6fZMH7JLumIR-9o7xrQg

Telegram: https://t.me/pnk_tv