Власний авіапарк, міжнародні перельоти і швидка окупність: Що відомо про державну авіакомпанію України

Топ-новина

Топ-новина

Фото з відкритих джерел

Мінінфраструктури України і президент мають великі плани на українську авіакомпанію

Президент України Володимир Зеленський анонсував початок підготовки до створення нової української  авіакомпанії. На цій ниві плани без перебільшення – масштабні. Відповідно до сподівань влади, уже наступного року авіакомпанія відкриє аж шістнадцять напрямків польотів, а річний бюджет сягне захмарних сум.

Інакше кажучи, очікується чітко розпланований  доволі перспективний проект, який потрібно правильно втілити. За словами глави держави, реалізація його уже розпочалася.

Далі розповідаємо про нову українську державну авіакомпанію, її символічну назву, а також про надходження, на які сподівається чинна влада, зокрема і гарант.

Що відомо про нову українську авіакомпанію?

25 листопада в рамках форуму "Велике Будівництво: Авіація. Туризм" Володимир Зеленський анонсував запуск нової державної авіакомпанії України. Її планують назвати "Українські національні авіалінії", або ЮНА (Ukrainian National Airlines). Президент розповів, що спершу було декілька робочих назв, але ЮНА – дуже символічна, "як наша держава, з великою історією, але завжди енергійна, і юна, і об’єднана".

Про намір створити сучасну державну авіакомпанію, яка матиме український авіапарк, Володимир Зеленський зазначав ще у квітні 2020 року. За словами президента, український ринок наразі не готовий повною мірою забезпечити реалізацію державних інтересів у сфері авіаперевезень. Інакше кажучи, наша держава могла б виконувати більше польотів, але для цього потрібні потужності та організація процесу авіаперевезень. Тож нестачу польотів має покрити новий український авіперевізник ЮНА. Також Зеленський запевнив, що Україна готова інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників і залучати світових лідерів до об’єднаних проектів у сфері авіабудівництва. Відомо, що французькі консультанти уже підтвердили економічну доцільність запуску нової української авіакомпанії.

Президент України Володимир Зеленський

Фото з відкритих джерел

"Ідеться не лише про збільшення прибутку та пасажиропотоку, а і в цілому питання статусу, питання іміджу, питання престижу нашої держави. Наш національний авіаперевізник – незалежний авіаперевізник від будь-яких інших груп й інших впливів", - так президент описав солідність і необхідність майбутньої авіакомпанії.  

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков розповів, що у 2021 році на створення ЮНА уже передбачено півмільярда гривень. У 2022 році фінансування не припиниться і знадобиться ще 2,5 мільярди гривень. При цьому очікується, що український авіаперевізник окупиться за п’ять років роботи. 

Новини за темою: Українським авіакомпаніям компенсують витрати за час пандемії COVID-19: Рішення Кабміну

Навіщо потрібна нова українська авіакомпанія?

Міністерство інфраструктури України уже підписало меморандум з компанією Airbus про наміри співробітництва в рамках створення національного перевізника ЮНА. 

За словами глави транспортного відомства України Олександра Кубракова, новий український національний авіаперевізник задумали створити для того, щоб захистити стратегічні інтереси України у сфері авіаперевезень. Зокрема, йдеться про складні і небезпечні ситуації, коли необхідно екстрено евакуювати українських громадян з іншої країни.

Олександр Кубраков Укравтодор

Також, на переконання Кубракова, ринок авіаперевезень в Україні зростає, і нова авіакомпанія буде обережно конкурувати з приватними перевізниками.

"Ми розуміємо, що ми робимо. Ми у постійному діалозі з ринком. Думаю, що за рахунок зростання ринку нам усім вистачить на ньому місця", - зазначив міністр інфраструктури. 

Новини за темою: Тисяча для вакцинованих: Уряд хоче долучити до програми авіаквитки

Коли запрацює ЮНА і як організовуватиме перельоти?

У роботі над створенням ЮНА візьмуть участь не лише українські фахівці галузі, а й французькі колеги. Так, за словами консультанта французької консалтингової компанії Aerogestion Патріса Фазьє, національна авіакомпанія UNA вже у 2022 році буде літати за 16-ма напрямками. Йдеться про два внутрішні та 14 міжнародних сполучень. При цьому, за прогнозами експертів, річний бюджет авіакомпанії протягом першого року роботи становитиме близько 96 мільйонів євро. А через рік, тобто у 2023 році, бюджет має складати уже 50-60 мільйонів євро.

Фото з відкритих джерел

"Польоти за внутрішніми напрямками ми розпочнемо у 2022 році з двох напрямків. Потім 2023 року ми відкриємо вже вісім напрямків. До 2026 року внутрішні рейси покриватимуть вісім напрямків та 7000 перельотів на рік", - зазначив Патріс Фазьє.

Французький консультант підкреслив, що, відповідно до плану на 2023-2026 роки, ЮНА матиме уже 37 пунктів призначення. А у 2026 році у середньому середньомагістральна мережа буде представлена понад 15-ма тисячами перельотів на рік. При цьому обслуговування далекомагістральних міжнародних рейсів розпочнеться  у 2023 році з одного напрямку, а до 2026 року має вирости до п’яти і сягнути 2100 рейсів на рік.

"На 2022 рік у нас заплановано 3-5 літаків. До 2023 року ми матимемо 7-11 літаків, через рік – 12-17 літаків, а 2025 року – 15-17 літаків. 2026 року плануємо мати 14-20 літаків", - поділився планами Патріс Фазьє. 

Новини за темою: США і Євросоюз вивчать питання щодо санкцій проти авіакомпаній, які перевозять мігрантів до Білорусі, - фон дер Ляєн

Повідомляється також, що у флоті будуть наявні три типи повітряних суден: вузькофюзеляжні  турбореактивні літаки пасажиромісткістю 150-180 місць, турбопропи на 68-70 місць, а також далекомагістральні джети на 300-330 пасажиромісць.

Наразі концепція флоту ЮНА ще перебуває на стадії ревізії. Найближчим часом її мають сертифікувати фахівці Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA), Федерального управління громадянської авіації США (FAA), а також українські "авіаційні" чиновники. 

За словами Олександра Кубракова, бізнес-план із запуску національного авіаперевізника уже розроблено, також готове й економічне обґрунтування проекту. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.