Ялинка, табуретки, поцілунки і виноград. 10 способів, як загадати бажання на Новий Рік

Топ-новина

Топ-новина

Фото з відкритих джерел

Жителі різних країн по-своєму загадують бажання

Новий Рік – довгоочікуване для багатьох свято, яке асоціюється з чарами та новою сторінкою в житті. В кінці року заведено підбивати підсумки попередніх 12 місяців і будувати нові плани на майбутнє. Не дарма в багатьох країнах існує традиція загадувати бажання у святкову ніч. Люди вірять, що в перші хвилини Нового року панує особлива атмосфера, і найзаповітніші мрії можуть бути почуті. Про способи загадування бажань, якими користуються жителі різних країн, розповідаємо далі. 

Шампанське і записка

Мабуть, це один із найпопулярніших способів загадування бажань на Новий Рік. Загадування бажань відбувається прямо під бій курантів, проте підготуватися до цього ритуалу потрібно. Спершу чітко сформулюйте бажання, яке ви хочете загадати. Далі підготуйте олівець, папірець невеликого розміру, сірники й келих із шампанським. 

Як тільки куранти почнуть бити, Напишіть своє бажання на аркуші, після чого спаліть його, а залишився попіл висипте в напій і випийте його до дна. Важливо встигнути виконати цей ритуал і випити вміст келиха до останнього удару. Цей спосіб особливо популярний в Україні, Росії, Білорусі та інших країнах колишнього Радянського Союзу. 

Фото з відкритих джерел

Малюнок і ялинка 

Другий спосіб зажадає від вас трохи більше часу. Щоб загадати бажання, візьміть яскраві фарби, аркуш паперу і намалюйте свою мрію в новорічну ніч після півночі. Далі скрутіть ваш малюнок у сувій і перев'яжіть червоною стрічкою. Після цього розтопіть віск і запечатайте рулон із мрією так, щоб віск потрапив і на стрічку, і на папір. На теплому воску напишіть свої ініціали, після чого повісьте згорток на ялинку.

Бажання необхідно зняти з ялинки в різдвяну ніч і заховати в затишне місце. Розкрийте після того, як намальоване збудеться в реальності. А як тільки це трапиться, обведіть зображення червоною фарбою і залиште зберігатися до того моменту, поки не з'явиться Нова бажана мета. Ось в цей момент сувій потрібно спалити.

Стрибок під бій курантів

А ось німці вірять, що здійснити бажання їм допоможе стрибок. У новорічну ніч жителі Німеччини традиційно запасаються стільцями й табуретами. Як тільки починається відлік часу останніх хвилин року, вся сім'я стає на меблі, щоб з останнім ударом встрибнути у своє майбутнє. Іншими словами, німці вірять, що у світ своєї мрії просто потрібно встрибнути. 

Поцілунок в темряві

Болгари в цьому плані більш романтичні. За традицією, в останні хвилини до Нового року вони вимикають світло, після чого на дотик намагаються знайти та поцілувати свою кохану людину. У Болгарії вірять, що якщо встигнути зробити це за п'ять хвилин, то рік буде вдалим, а всі бажання обов'язково здійсняться. 

Повітряні змії

Жителі Індії своє бажання довіряють паперовим зміям. Головною традицією на Новий рік в цій країні є запуск повітряних зміїв. Їм індуси довіряють свої найзаповітніші бажання, після чого відпускають Зміїв в небо, щоб паперові змії передали послання Всесвіту.

У багатьох інших країнах є популярним схожий спосіб загадування бажань. Тільки замість паперового змія використовуються китайські ліхтарики. Перед запуском необхідно подумки прокрутити бажання в голові або нашептати його на ліхтарик, після чого опустити його в небо.  

Перші промені новорічного Сонця 

У Кореї бажання заведено загадувати в перші хвилини появи світанкових сонячних променів над горизонтом. Бажання необхідно сформулювати лаконічно і конкретно, після чого на світанку потрібно прокрутити його у себе в голові.

Корейці вірять, що перші сонячні промені нового року несуть із собою потужну енергетику, яка здатна допомогти виконати задумане. 

12 виноградинок

А ось італійці в новорічну ніч користуються менш вигадливою, але смачною традицією. Зустрічаючи Новий рік необхідно під бій курантів встигнути з'їсти 12 виноградин. В Італії вважається, що людина, яка встигне з'їсти 12 виноградин за 12 секунд – до останнього удару курантів – матиме в новому році благополуччя, достаток, здоров'я і щастя. 

В Італії традиція настільки популярна, що в магазинах перед Новим роком навіть продають спеціальні набори для цього обряду.

Фото з відкритих джерел

Конверт із листом

Приблизно за пів години до Нового року (півночі) напишіть собі невеликий лист з планами на майбутнє. У листі позначте свої цілі та мрії, які ви хочете здійснити в майбутньому році. Після цього лист потрібно запечатати в червоний конверт або загорнути в червоний аркуш паперу, заклеївши краї.

Готовий лист сховайте в кишеню. Як тільки почнуть бити куранти, доторкніться до листа у своїй кишені та ще раз прокрутіть у голові написане. Після настання Нового року сховайте конверт в затишне місце та не відкривайте до наступного року. 

Подарунки перехожим

Якщо ваше бажання пов'язане з матеріальним достатком, можете використовувати ще такий спосіб. Заздалегідь, до Нового року, підготуйте маленькі символічні подаруночки в красивій обгортці. Їх кількість повинна відповідати останнім двом цифрам наступаючого року. Тобто в наступаючому 2022 році останні дві цифри – 22, значить і подарунків має бути 22. У згортки як подарунки можете покласти фрукти, солодощі, ялинкові іграшки або інші новорічні атрибути. Під бій курантів подумки скажіть своє бажання. Після цього вирушайте на вулицю і роздайте ці подарунки першим зустрічним. Коли будете віддавати згорток, побажайте перехожому грошового достатку в році, що наступив.

Банка з бажаннями

Якщо у вас не одне бажання, а ціла гора – цей спосіб для вас. Ритуал потрібно здійснювати в останній тиждень перед Новим роком або ж 31 грудня. Для цього на окремих листочках напишіть всі свої бажання, після чого складіть їх в підходящу за розміром баночку. Туди ж покладіть гілочки від ялинки, цукерки, обгортки від цукерок і блискітки.  Саму банку також можете святково прикрасити. 

Під бій курантів закрийте банку і залиште на ній напис: "Не відкривати до 2023 року". Протягом року бажання, закупорені в банку, повинні збуватися. Цей спосіб привабливий тим, що ви можете загадати стільки бажань, скільки вашій душі завгодно. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.