Денісова - ворог України. Омбудсмен заробляє в окупованому Криму, співпрацюючи з агресором

Поліна Райтенко

Поліна Райтенко

Журналістка
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова ТАСС

Оригінал – на сайті I.UA.

Розкриваються все нові і нові представники влади, що займаються бізнесом на окупованих територіях у спайці з окупантами. ЗМІ знайшли цілу бізнес-імперію родини омбудсмена Людмили Денісової в Криму. Поки ставлениця олігархів створює видимість роботи, виливаючи крокодилячі сльози в телеграмі, сім'я Денісової успішно заробляє в Криму у спайці з окупаційною владою. Виявилося, що родичі чиновниці отримали паспорти Росії вже після анексії Криму, при цьому в порушення закону зберегли українські. Як то кажуть, грошики не пахнуть, а українці з їхніми стражданнями почекають.

Виявилося, що чоловік Денісової Олександр з 2016 отримує дохід від діяльності фірми "Сочі-2", що займається нерухомістю. Він був її співзасновником - вже після окупації зареєструвавши фірму в російських держорганах. Сестра омбудсмена Катерина Івашина в 2018 отримувала дохід в кримській компанії "Тяньши", старша дочка Олена Титаренко числиться серед засновників компаній "Севастопольмірінсервіс", "Промтекстиль", "Бізнес Альянс" і "Дігаймер", є власником Кримської Міжнародної морської асоціації "Мис Горн", а молодшенька - Олександра Квітко -  володіє 50% акцій кримської фірми "Д.Е. В.".

Журналісти підрахували, що фірми сім'ї Денісової отримали від окупаційної влади Криму тендерів на 1,5 мільярда рублів! При цьому сім'я Денісової працює з оборонною промисловістю агресора, обслуговуючи Військово-морський флот РФ. Дуже цинічно, враховуючи, який пост займає Денісова. Виявляється, вся ця показна турбота про громадян України, які постраждали від агресії, - це просто пил в очі українцям.

Сама Денісова до 2018 року мала 25% акцій у будівельній фірмі "Тріора", заснованій в Сімферополі в 2015 році, після окупації. А потім пішла в тінь, ставши контролером перереєстрованого в Росії ТОВ "Будівельна компанія" Кримзалізобетон". Цікаво, що не тільки Денісова заробляє на окупованому півострові, а й ура-патріоти з її партії "Батьківщина". Серед засновників "Тріори" числяться два колишніх народних депутати від "Батьківщини" Сергій Веліжанський та Андрій Сенченко. Журналісти з'ясували, що на Веліжанського Денісова переписала частки в більшості своїх фірм в Криму, він володіє 13 компаніями: "Дігаймер", "Севастопольмарінсервіс" і "Промтекстиль", а також "Аграрний", "Бізнес Альянс", "Проммеханізація", "Алькор-Нвп", Кримська промислова компанія, Кримська продуктова компанія і т.д. Як багато хто пам'ятає, той же Сенченко завзято виступав проти окупації Криму, роздавав грізні інтерв'ю, а в цей час співпрацював з окупантами. В принципі, так само зараз вчиняє і Денісова.

Не так давно вона лицемірно "висловила стурбованість" критичним станом здоров'я Наталії Стаценко, яка третій рік перебуває у в'язниці Донецька. Хоча жінка могла опинитися вдома рік тому, коли влада ОРДЛО віддавала її і трьох інших в'язнів через Віктора Медведчука. Але тоді Зеленський заблокував звільнення, і Денісова ні слова не сказала. Тому що їй плювати на долі наших громадян. Тому що якщо вона буде працювати, її бізнес в Криму може постраждати. Доводиться вибирати. Ось так званий омбудсмен і вибрала - свої гроші ближче до тіла.

Також вона не помічає порушень свободи слова в Україні, незаконного закриття телеканалів, незаконних санкцій проти громадян України. Тому що посада дорожча. А це ж теж гроші.

А що ж Зеленський, запитаєте ви? Куди він дивився, коли призначали цю колаборантку на такий значимий пост? А Зеленському все одно. Він і сам співпрацює з Росією, якщо мова йде про гроші. "Квартал" продає в Росії свої фільми і шоу, а роялті капає президенту. А у дружини Зе квартира в Криму, за обслуговування якої сім'я платить окупаційній владі. Тому для нинішньої влади таке подвійне дно - звичайна справа. Поки хтось гине на фронті за Україну, такі ось денісови і зеленські успішно для себе торгують цією самою Україною.

Поліна Райтенко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.