Кузьмін: Зеленський закрив неугодні йому телеканали без суду і слідства та будь-яких законних підстав

Ренат Кузьмін

Ренат Кузьмін

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя"
фото з відкритих джерел

Про це пише Ренат Кузьмін у своєму Telegram-каналі.

Зеленський знову закрив неугодні йому телеканали. Знову без суду і слідства та будь-яких законних підстав. А за кілька днів до цього оголосив про постановку на військовий облік всіх українських жінок віком від 18 до 60 років. Тепер необхідно оголосити мобілізацію в армію жінок-журналісток закритих телеканалів.

По-перше, це справедливо, бо народ давно вже вимагає від влади публічного покарання тих, хто наважився критикувати цю саму владу.

По-друге, голі журналістки опозиційних телеканалів на медогляді у військкоматах обов'язково піднімуть бойовий дух військкомів і всякого роду перевіряючих з Генштабу.

По-третє, обмацування, оглядання і фотографування голих резервісток позитивно вплине на патріотичне і статеве виховання як самих резервісток, так і їхніх чоловіків, які давно мріяли віддати своїх благовірних у цнотливі руки українських військових.

І ще. Володимире Олександровичу, обов'язково розповсюдьте це гуманітарне дійство не тільки на журналісток закритих телеканалів, що проштрафилися, а й на жінок, які ці телеканали дивилися. Це ж не люди, а, як ви зволили висловитися на останній пресконференції, особини? Вони ж тільки схожі на людей, але не люди, правда ж? Ви усіх їх після медогляду в АТО відправте. А хулі? Вони ж за вас обов'язково ще раз проголосують…

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.