Після незаконного закриття "112 Україна", NewsOne, ZIK, "Першого Незалежного" і UkrLive в Україні не залишилося опозиційних каналів

Костянтин Кеворкян

Костянтин Кеворкян

Публіцист
2 лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій щодо телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZіK РИА Новости

Оригінал - на сайті "Украина.ру"

Стійкої влади без системної роботи не буває. Саме тому в зоні особливої уваги іноземних кураторів і нинішніх володарів України перебуває сфера масових комунікацій - її насичення необхідними фахівцями, робота зі ЗМІ та соціальними мережами, купірування і цензурування непокірних.

Загалом промайданна журналістика після Майдану перетворена на прислужницю націонал-фанатизму. На ній кров убитих і закатованих при її цілковитій підтримці тисяч людей. І зрозуміло, ця людинодробилка зупинятися не збирається: як і міністерство Йозефа Геббельса, її можна перекинути тільки разом з режимом.

Натовпи ультраправих "активістів", що штурмують редакції, вбивства й арешти журналістів, заборони сотень іноземних інформаційних ресурсів і навіть цілих соціальних мереж - саме та "свобода слова", яка реально влаштовує багатьох людей, які за інерцією називають себе "журналістами". У когось це наслідок "патріотичного" чаду і цинічного вибору, у інших - страх і конформізм, треті взагалі нічого іншого в житті не бачили, тому вважають нинішній стан справ природним.

Безсудне закриття нібито "проросійських" телеканалів Медведчука, Козака, Шуфрича - при одночасній свободі "Прямого" і "5 каналу" Порошенка - очевидний сигнал, кому віддає перевагу київська семипосольщина в роботі з промивання мізків українців. Мураєвський телеканал "НАШ", прямо скажемо, поки більше схожий на політтехнологічний проєкт, а не раптовий прояв "майданної демократії" (як дотепно підмітив коментатор з Харкова Олександр Кондрусик, "коли на каналі "НАШ" ведучі попросили перекладача для казаха, що говорить російською мовою, я зрозумів: немає в Україні опозиційних каналів!").

Костянтин Кеворкян

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.