Поки омбудсмен Денісова зображує турботу про українців, її сім'я обслуговує військово-морський флот РФ у Криму

MediaKiller

MediaKiller

Telegram-канал про політику
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова Фото з відкритих джерел

Про це пише Telegram-канал "MediaKiller".

Поки Людмила Денісова захищає інтереси олігархів в Україні, її родичі ведуть активну підприємницьку діяльність на окупованому півострові. Сім'я завбачливо розділилася, щоб всі активи на окупованому півострові, які отримала Денісова за період своєї роботи в уряді, залишилися під їхнім контролем. Рідня Денісової отримала паспорти РФ вже після анексії Криму, при цьому від українських відмовлятися не стала, що суперечить законодавству України. Ну а повністю дискредитує українську правоохоронну систему той факт, що чоловік, дочки і сестра омбудсмена без будь-яких наслідків ведуть бізнес в Криму і обслуговують військово-морський флот Росії в Севастополі, отримавши тендерів на 1,5 мільярда рублів.

  • чоловік Олександр Денісов з 2016 отримує дохід від діяльності фірми "Сочі-2", що займається нерухомістю (з 2018 є її співзасновником);
  • сестра омбудсмена Катерина Івашина у 2018 отримувала дохід в Кримській компанії "Тяньши";
  • старша дочка Денісової Олена Титаренко числиться серед засновників компаній "Севастопольмірінсервіс", "Промтекстиль", "Бізнес Альянс" і "Дігаймер", є власником Кримської Міжнародної морської асоціації "Мис Горн".
  • молодша дочка - Олександра Квітко володіє 50% акцій Кримської фірми "Д.Е. В.".

Вишенькою на торт є той факт, що сама Денісова до 2018 року мала 25% акцій у будівельній фірмі "Тріора", заснованій в Сімферополі ще в 2015, вона є одним з контролерів перереєстрованого в Росії ТОВ "Будівельна компанія "Кримзалізобетон", а передала контроль над ними тільки після розслідування журналістів.

Також серед засновників "Тріори" числяться 2 колишніх народних депутати від "Батьківщини" Сергій Веліжанський та Андрій Сенченко. Саме Веліжанський став гаманцем сім'ї в Криму, на нього Денісова переписала частки в більшості своїх фірм в Криму, він володіє 13 компаніями: "Дигаймер" і "Севастопольмарінсервіс" і "Промтекстиль" (де є частки старшої дочки Денісової, Олени Титаренко), а також "Аграрний", "Бізнес Альянс", "Проммеханізація", "Алькор-Нвп", Кримська промислова компанія, Кримська продуктова компанія тощо. Сфери їхньої діяльності досить різноманітні: здача в оренду приміщень, будівництво, вирощування овочів і баштанних, торгівля продуктами, морські перевезення і т. п.

Як бачимо, попри те, що вже багато років українська омбудсмен займає чітку антиросійську позицію і формує певний імідж країни-агресора, нібито правлячої на півострові "драконівськими" методами, сама Денісова має в Криму нерухомість, а її сім'я займається там бізнесом і платить податки в бюджет РФ.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.