Поки закриваються підприємства, а люди думають, як вижити після Зе-реформ, Зеленський дозволяє собі розважальну прогулянку в Буковель

Юрій Загородній

Юрій Загородній

Народний депутат України від партії "Опозиційна платформа - За життя"
Гірськолижний курорт Буковель Depositphotos

Про це пише Юрій Загородній на своїй сторінці в Facebook.

Хроніки смутних Зе-часів…

Пирятинський сирзавод заявляє про часткове скорочення виконання заявок та подальше зупинення виробництва.

На межі зупинки виробництва перебуває Яготинський маслозавод.

Виробники молочної продукції вимагають від президента установити тариф на газ у розмірі 32 тис. грн за 1 тис. куб. м, оскільки його подорожчання зробило виробництво молока збитковим та загрожує зупинкою підприємств.

У Союзі птахівників України заявляють, що зростання цін на газ може призвести до зупинення виробництва низки виробників галузі.

Під загрозою закриття тепличні комплекси.

Українські хлібозаводи через надвисокі ціни на газ та неможливість підняти ціни на хліб працюють у збиток та попереджають про згортання виробництва.

Усе це новини лише останніх кількох днів. Новини, які хвилюють кожного, але, на жаль, не президента та його оточення.

Поки люди думають, як вижити після Зе-реформ, глава держави дозволяє собі розважальну прогулянку в 700 км місцями "Великого будівництва" (або точніше, як кажуть у народі, "Великого крадівництва), з Києва до Буковеля – туди, де перебуває спонсор його передвиборчої кампанії олігарх І. Коломойський.

У мене виникає закономірне запитання: хіба в умовах економічної кризи, закриття підприємств, краху малого та середнього бізнесу, який став жертвою свавілля та непрофесійності влади, заручником бездарної економічної політики – шмигаленоміки, президент не зобов'язаний терміново провести засідання РНБО? Хіба це не питання національної безпеки?

Думаю, будь-яка розсудлива людина відповість на ці запитання ствердно. Але, мабуть, таких у чинній українській владі не було, немає і не буде.

Звідси єдиний закономірний висновок: саме чинна влада сьогодні становить загрозу національній безпеці.

Юрій Загородній

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.