Порошенко знайшов "дах" на Заході і повертається в Україну

Вікторія Розанова

Вікторія Розанова

Економіст
П'ятий президент України, нардеп Петро Порошенко Reuters

"Великий" борець з режимом Петро Порошенко повертається в Україну

Про це пише Вікторія Розанова у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Зараз п'ятий президент, який декілька тижнів тому втік з країни, підібгавши хвіст, повертається із властивою йому пихатістю і самовпевненістю. Своє завдання Порошенко виконав - знайшов "дах" на Заході, а значить, може бути спокійним, Зеленському зовнішні куратори не дозволять зачепити псевдоопозиціонера.

В кінці року Порошенко, як тільки почув про намір вручити йому підозру, виїхав до Варшави просити захисту у Держдепу і ЄС. Здавалося б, ну навіщо тим же американцям збитий льотчик. Але посольство США завжди розкладало яйця в різні кошики в Україні. Та й на Зеленського немає ніяких надій, він занадто слабкий навіть для того, щоб ним управляти. А тому за Порошенка знову заступилися, що можна зрозуміти з його пафосних заяв. Він ще не в Україні, а вже погрожує.

"Не раджу владі лякати мене арештом прямо в аеропорту", - заявив Порошенко. Не радить, бо з Вашингтона прилетить "ай-ай-ай". Хоча немає сумнівів, що західні господарі вже дали Зеленському вказівку не чіпати "попередника".

Максимум, що може загрожувати "п'ятому" - домашній арешт, щоб Зеленський вже зовсім не виглядав безпорадною лялькою, яка кроку ступити не може без веління з-за океану (хоча так воно і є насправді). Навіть телеканали Порошенка, які ллють бруд на Зе, ніхто і пальцем не чіпає. Тому що заборонено.

Вчора на брифінгу в Державному департаменті заступниця держсекретаря Вікторія Нуланд натякнула Офісу президента, щоб не чіпали Порошенка.

"Я хотіла б сказати українському народу й українському керівництву, що абсолютно важливо в цей момент демонструвати національну єдність, постійно доводити, як ви це завжди доводили, що ваша незалежність, ваш суверенітет – це ваші європейські прагнення. Зараз важливо бути єдиними в контексті того, що відбувається", – сказала Нуланд.

Підняли виття і "соросята". Заступниця директора аналітичного центру Atlantic Council Мелінда Харінг назвала вибірковим правосуддям рішення Печерського районного суду Києва про арешт майна п'ятого президента України.

Подаючи ці новини, "5 канал" Порошенка, не соромлячись, написав у заголовку: Із Держдепу США Зеленському передали сигнал "не чіпати Порошенка". Тобто ніхто не приховує, що Порошенко весь цей час шукав захисту США, а тепер знайшов його і весь такий сміливий повертається додому. А був би Порошенко таким хоробрим бійцем без Держдепу?

Вікторія Розанова

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.