Кузьмін: Всі, хто здав Крим, повинні сидіти у в'язниці

фото з відкритих джерел

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін вважає, що всі, хто здав Крим, повинні сидіти у в'язниці. Про це він заявив під час програми "Їжаку зрозуміло" на сайті Vesti.ua.

"Всі, хто здав Крим, повинні сидіти у в'язниці. Це державні злочинці, їх місце на нарах. І рано чи пізно це станеться. Потрібно тоді сказати про те, що всі 30 років нашої української незалежності нам продемонстрували, що нав'язана нам ззовні національна ідея про те, що Україна це антиРосія, – вона себе зжила, вона не прижилася тут в нашій країні, ну, не прижилася, як би нам її не нав'язували. Це перше", – сказав він.

Кузьмін зазначив, що 30 років незалежності України показали, що зовнішнє управління країною не може бути ефективним.

"Друге. 30 років цієї незалежності показали, що зовнішнє управління країною не може бути ефективним, не може бути ефективним для населення, для народу. Ми як колонія є тією кормовою базою, на якій годується, власне кажучи, .... Ну, і третє, країні потрібен новий курс. Старий курс, який ми спостерігаємо 30 років, він нам не підходить. Потрібен новий, абсолютно новий курс", – констатував нардеп.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук вкотре підтвердив свою тверду позицію щодо приналежності Криму Україні.

"Крим є українським. Це позиція моя, це позиція "Опозиційної платформи – За життя", – зазначив нардеп.