"Нічого хорошого для народу": Українці висловилися про закупівлі вугілля, податкову амністію і тиск на Медведчука

Фото з відкритих джерел

Багато говорити про власні досягнення і мало слухати про те, що реально турбує людей, - характерна риса української влади. Особливо помітна вона в діалозі із власним народом, до думки якого можновладці прислухатися не звикли. Українці у програмі "Чуємо кожного" поділилися думкою про закупівлі вугілля замість власного його видобутку, податкову амністію та переслідування владою опозиційних політиків. 

"Що робить наш уряд? Він робить те, що легше, і те, що простіше. Тобто простіше взяти ті гроші, які дала нам Європа або ще хтось, і купити вугілля, а потім сидіти і отримувати ті ж гроші. У нас завжди зима приходить несподівано, і нашу владу зарубіжні партнери якось запитали, чому вони не закупили вугілля своєчасно. Вони навіть нічого виразного їм не відповіли. Це недбалість і безвідповідальність", - поділилися думкою жителі Краматорська. 

"Уряд ще влітку не знав, що так підстрибнуть ціни на вугілля. Тому вони сподівалися, що у нас буде газ. Народ потребує, потрібне і вугілля, і дрова, і приватний сектор дуже важко переживає це. Треба своє, а що ж вони везуть з інших країн і платять за це такі гроші", - висловилися жителі Краматорська і Херсона. 

Добровільно, але все ж примусово. У рамках нібито добровільного декларування доходів і майна і обіцяної владою податкової амністії уряд перейшов до відвертих погроз. Так, з осені наступного року держава почне автоматично перевіряти всі доходи і сплачені громадянами податки, починаючи з 1995 року. Якщо ж майно і гроші на рахунках до того часу не будуть "амністовані", то будуть дораховані додаткові податки. Українці висловилися про таке нібито добровільне декларування. 

"Тоді ж просто не було такого, щоб всі працювали офіційно, а зараз, звичайно, буде погано і складно. Вони (уряд, - ред.) тільки стоять над душею і вигадують закони. Немає нічого хорошого для народу. Нехай би спочатку влада свої доходи оприлюднила, щоб ми їх знали. А навіщо ж добиратися до пенсіонерів або тих, хто не може працевлаштуватися?" - висловилися жителі Кропивницького та Херсона. 

"У нашій державі можна все, що хочеться - починаючи з найдрібнішого і закінчуючи найбільшим. Все це робиться для того, щоб не поліпшити становище країни, а задавити народ. Всі повинні платити, до останньої копійки, і з цим вже нічого не поробиш", - поділилися думкою жителі Краматорська.