Дубовий про рішення Печерського суду: Влада – головний порушник закону!

ОПЗЖ

Українська влада продовжує політичні репресії. Так член політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Ростислав Дубовий прокоментував рішення Печерського районного суду про продовження запобіжного заходу голові політради партії Віктору Медведчуку.

"Абсолютно незаконне та ганебне рішення! За законом максимальний термін домашнього арешту не може перевищувати шість місяців. Звичайно, сподіватися на неупередженість суду не має сенсу, бо він повністю виконує волю Офісу президента. Упевнений, що Президент Зеленський залишається найголовнішим ворогом закону України! Усі, хто брав участь у фабрикації справи проти лідера української опозиції, зазнають заслуженого покарання після зміни злочинного режиму", - заявив він.

Політик додав, що "Медведчук знає та пропонує конкретний план щодо покращення соціально-економічного стану України, але владі це не потрібно".

"Абсолютно вигідними були для вітчизняних виробників домовленості Віктора Медведчука з керівництвом Росії щодо зняття економічних санкцій із українських підприємств. Це давало надію на збільшення кількості робочих місць, покращення умов праці, а значить зростання добробуту українських громадян. Але українській владі це не потрібно! Тому після зміни влади Зеленського необхідно йти шляхом відмови від договору "Про зону вільної торгівлі" та налагоджувати співпрацю з країнами Євразійського економічного співтовариства. Це вигідніше для України!" - упевнений Ростислав Дубовий.