Джангіров: Влада зробить все, щоб утримувані особи залишалися в неволі в ОРДЛО

Дмитро Джангіров Голос правди

Омбудсмен Людмила Денісова, яка написала в Facebook про погіршення здоров'я Наталії Стаценко, яка утримується в невизнаній ДНР, на публіку проливає "крокодилячі сльози". Адже саме влада на чолі з Володимиром Зеленським зробила все, щоб утримувані особи залишилися в ОРДЛО, хоча можливість звільнити їх була ще рік тому. Так відомий політичний публіцист Дмитро Джангіров прокоментував повідомлення омбудсмена про те, що в однієї з утримуваних осіб серйозно погіршилося здоров'я.

"Тому що Зеленський і компанія зробили все, щоб утримувані особи і далі залишалися за ґратами, але омбудсмен проливає над залишеними – волею президента! - у неволі "крокодилячі сльози", – написав автор.

"Я прекрасно розумію, що для абсолютного числа українців прізвище Наталії Стаценко абсолютно ні про що не говорить. Її долею сьогодні занепокоїлася омбудсмен Людмила Денісова - вона утримується в СІЗО на непідконтрольній території і перебуває у важкому стані через хворобу спини.

Начебто все правильно - омбудсмен і повинна займатися правами українців, в тому числі – утримуваних на непідконтрольній території. Однак особисто я добре пам'ятаю історію пані Стаценко, в контексті якої пані Денісова разом з усією "зеленою" владою можуть колективно претендувати на звання "лицеміри року", - додав публіцист.

Джангіров нагадав, що влада невизнаної ДНР ще рік тому запропонувала відпустити Наталію Стаценко і ще 3 жінок за умови, що вони передадуть утримуваних осіб головному українському переговірнику Віктору Медведчуку.

"Дійсно, Наталія Стаценко отримала великий термін на території самопроголошеної республіки – її звинувачували в шпигунстві. Вона насправді серйозно хвора. І саме цю саму Наталію Стаценко влада невизнаної ДНР - без будь-яких додаткових умов! - рівно рік тому пропонували передати Києву. Причому разом з ще трьома українками, у яких також були тривалі терміни ув'язнення і важкі хронічні хвороби", - зазначив публіцист.

"Як посередник - людина, яка б забрала "утримуваних осіб" і відвезла до Києва, – мав виступити Віктор Медведчук", - підкреслив автор.

Але влада на чолі з Зеленським, уточнив Джангіров, замість того щоб допомогти врятувати утримуваних осіб, запустила політичні репресії проти Медведчука.

"Однак, в січні 2021 року від президента Зеленського, замість мінімальної людяності і згоди на місію Медедчука, послідувала заборона на переліт літака і репресії у вигляді звинувачень, обшуків і домашнього арешту", - пояснив публіцист.

"Нинішні крокодилячі сльози омбудсмена Денісової прекрасно відтіняють весь цинізм ситуації - на публіку показушно сумувати про долю людини, яку рік тому можна було "на раз" витягнути з СІЗО на непідконтрольній території. При цьому цікаво - а кому це лицемірство адресоване? Можливо, президенту, який через особисті політичні амбіції зірвав звільнення 4-х тяжкохворих українок з-за ґрат?

Або членам української частини ТКГ, які рік тому цинічно вимагали, щоб ОРДЛО нікого не звільняли?" - підсумував політичний публіцист Дмитро Джангіров.