Незручно вийшло: Емму Вотсон у спецепізоді "Гаррі Поттера" переплутали з Еммою Робертс

People.com

Знімок з помилковим кадром одна з глядачок виклала на своїй сторінці у Twitter

У спецепізоді "Гаррі Поттер 20 років потому: повернення до Гоґвортсу", який вийшов 1 січня, уважні шанувальники франшизи помітили помилку, яку допустили творці стрічки. В одній зі сцен, де оповідалося про Емму Вотсон, яка зіграла Герміону Грейнджер, використали дитячу фотографію іншої актриси - американки Емми Робертс. Про це повідомляє видання People.com.

Знімок з помилковим кадром одна з глядачок виклала на своїй сторінці у Twitter. Вона додала до нього точно таке ж фото, яке було опубліковане в інстаграмі Емми Робертс.

Автори спецепізоду "Гаррі Поттер 20 років потому: повернення до Гоґвортсу" визнали, що зробили помилку. Продюсери заявили, що скоро з'явиться нова версія з правильним фото і підписом.

"Уважні шанувальники Гаррі Поттера! Ви привернули нашу увагу до помилки редагування неправильно позначеної фотографії. Скоро з'явиться нова версія", - йдеться в заяві.

Новини за темою: HBO Max представив постер спецепізоду "Гаррі Поттера"

Прем'єра спеціального епізоду "Гаррі Поттер 20 років потому: повернення до Гоґвортсу" відбулася 1 січня. Більшість акторів франшизи зібралися разом вперше з моменту виходу восьмого фільму в 2011 році.

Нагадаємо, нещодавно Емма Вотсон розповіла про те, що була закохана у свого колегу Тома Фелтона - виконавця ролі Драко Малфоя у "Гаррі Поттері". Однак, попри всі зусилля "Герміони", Фелтон ставився до неї як до молодшої сестри. Різниця між акторами-дітьми складала три роки.