Стрімер в Minecraft замість світового рекорду записав фільм з Ніколасом Кейджем. Відео

Гра Minecraft PlayGround

Так, через плутанину рекордний час не зарахували

Гравець, який побив офіційний світовий рекорд за швидкістю в грі Minecraft випадково записав не той екран під час прямої трансляції. Про це йшлося в Twitter SmallAnt.

Як зображено на кадрах відео, спідраннер зрозумів, що він транслював не той екран в прямому ефірі після того, як побив світовий рекорд Майнкрафта за швидкістю – рівно за 9 хвилин і 31 секунду.

Так, замість гри, глядачі побачили уривок з фільму "Скарб нації: Книга Таємниць" з Ніколасом Кейджем.

"Це найгірший день у моєму житті. Я дивився "Скарб нації: Книга Таємниць" під час швидкісного бігу по Майнкрафту. Я записав не той екран", - йдеться в Twitter гравця.

При тому, що він обігнав нинішній рекорд іншого спідранера під ніком Brentilda на цілих п'ять секунд, через плутанину рекорд не був зарахований.

Наразі невідомо – чи буде Small Ant перепроходити спідран повторно.

Новини за темою: Польський шахіст впав зі стільця, не витримавши поразки. Відео

Нагадаємо, що раніше на Різдво іспанський банк Santander помилково відправив на рахунки клієнтів у Великій Британії 130 мільйонів фунтів стерлінгів.

Помилка сталася, коли платежі з 2 тис. рахунків корпоративних клієнтів були здійснені двічі. В результаті тисячі людей двічі отримали кошти з рахунку свого роботодавця, хоча другий платіж був профінансований банком.