У Миколаєві чоловік написав на відділку поліції "псарня" і назвав це "благоустроєм"

фото - news.pn

Свої дії чоловік назвав малярськими роботами

У Миколаєві чоловік написав на воротах Центрального райвідділу поліції слово "псарня". Свої дії він назвав малярськими роботами. Про це заявив колишній співробітник поліції Миколаївської області Ігор Блошко.

Під час суду обвинувачений Олександр Рожок заявляв, що напис "псарня" - це частина малярних робіт, "як перед фарбуванням спочатку грунтують".

"Моя думка, що Рожок шкідник, а не хуліган. Складу адміністративного правопорушення "дрібного хуліганства" я тут не бачу", - сказав Ігор Блошко.

За даними сайту 0512.com.ua, інцидент трапився в серпні цього року. Рожок пояснював свої дії бездіяльністю поліції. Він стверджував, що звертався до правоохоронців у 2017 році, коли нібито відбувалися махінації з його земельними ділянками. Однак, на думку чоловіка, правоохоронці безпідставно закрили провадження.

Новини за темою: У Миколаївській області археологи розкопали десятки давніх могил

Нагадаємо, раніше у Київській області в Білій Церкві затримали 30-річного чоловіка, який розмалював пам'ятник Героям боротьби за незалежність України. Свій вчинок чоловік пояснив тим, що колись у минулому йому розмалювали гараж, і таким чином він вирішив виплеснути свої старі образи. Водночас він не пояснив, чому обрав саме цей памʼятник. Наразі порушника затримано, правоохоронці проводять слідчі дії.