З різницею у 15 хвилин: У Каліфорнії двійнята народились у різні роки

Natividad Medical Center

У медичному центрі заявили, що такий збіг - велика рідкість

У Каліфорнії двійнята народилися з різницею у 15 хвилин, при цьому у різні дні, місяці та навіть роки. Хлопчик, якого назвали Альфредо, народився 31 грудня 2021 року, а його сестричка Айлін - вже 1 січня 2022 року. Про це повідомляє пресслужба медичного центру Natividad.

"Це божевілля, що вони двійнята, але мають різні дні народження... Я була здивована та щаслива, що донька народилася вже після півночі", - сказала мама малюків Фатіма Мадрігал.

Її син Альфредо народився у передноворічні хвилини, а донька Айлін - вже у Новому році, хоча й всього лише за 15 хвилин після братика. У медичному центрі заявили, що такий збіг - велика рідкість.

"Це, безумовно, одні з найбільш пам'ятних пологів у моїй кар'єрі... Було неймовірно приємно допомогти цим малюкам безпечно прибути сюди у 2021 та 2022 роках", - заявила доктор Ана Абріл Аріас, сімейний лікар з медичної групи медичного центру Natividad.

Новини за темою: Pfizer випробувала COVID-вакцину на дітях: Першими стали дівчатка-близнюки

За даними Центру з контролю та профілактики захворювань (CDC), щороку в Сполучених Штатах народжується 120 тис. близнюків. Це трохи більш як 3% від усіх пологів, повідомляє BBC.

Альфредо й Айлін уже мають двох старших сестер та братика. Мадрігал сказала, що її старший син в захваті від того, що має брата, решта членів їхньої родини також раді зустрічі з новими поповненнями.

Нагадаємо, в Південно-Африканській Республіці жінка встановила світовий рекорд, народивши одразу десятьох дітей.  Її чоловік розповів, що жінка народила сімох хлопчиків і трьох дівчаток за допомогою кесаревого розтину.