Для боротьби з COVID-19: Кабмін виділив 68,9 млн грн на лікарні Держуправління справами

Фото з відкритих джерел

Кошти виділяються на закупівлю лікарських засобів, витратних матеріалів, засобів індивідуального захисту та медичного обладнання

Кабінет міністрів України виділив зі спеціального фонду державного бюджету 68,9 млн гривень для закладів охорони здоров’я, що перебувають в управлінні Державного управління справами. Кошти підуть на заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Про це йдеться в розпорядженні від 2 грудня 2021 року № 1584-р, оприлюднене на Урядовому порталі.

Згідно з текстом розпорядження, кошти виділяються на закупівлю лікарських засобів, витратних матеріалів, засобів індивідуального захисту та медичного обладнання. Із загальної суми видатки споживання становитимуть 23 млн гривень, видатки розвитку - 45,9 млн гривень.

Новини за темою: Держбюджет-2022 прийнято: Як змінили кошторис країни до другого читання і на що виділили гроші

Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксували 13 206 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Також напередодні госпіталізували 2 764 осіб. Одужали - 22 765 осіб. При цьому за добу зафіксували 436 летальних випадків, спричинений ускладненнями від COVID-19.

Також варто зазначити, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання уряду повідомив, що Україна закриває свої кордони для громадян із низки африканських країн через стрімке поширення штаму коронавірусу "Омікрон".