Для місцевих - по 12 грн: Кличко назвав нові ціни на проїзд у Києві

Фото з відкритих джерел

Передбачається, що для туристів одна поїздка коштуватиме 20 грн

У Києві після опалювального сезону вартість поїздки в комунальному транспорті залежатиме від того, чи місцевий пасажир. Про це заявив міський голова столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Київ".

Остаточне рішення ще не ухвалили, однак передбачається, що вартість одноразового проїзду для киян можуть встановити на рівні 12 гривень, якщо ті придбають "Картку киянина". Водночас жителі області матимуть змогу купити проїзний з вартістю 14 гривень за поїздку. Тоді як для туристів тариф становитиме 20 гривень.

Скільки платитимуть жителі Києва без прописки і офіційного працевлаштування - Кличко не пояснив. Водночас він пообіцяв збереження всіх пільг на безкоштовний проїзд для певних верств населення.

Нагадаємо, нещодавно в КМДА заявили, що в Києві планують підвищити вартість проїзду у комунальному транспорті. Передбачалося, що власники "Картки киянина" платитимуть 12 грн за поїздку, а решта людей - 20 грн.

Новини за темою: Підвищення скасовується? Кличко анонсував виділення перевізникам дотації на компенсацію вартості проїзду

Пізніше міський голова Києва Віталій Кличко запевнив, що ціни на проїзд у комунальному транспорті не підвищуватимуть щонайменше до кінця опалювального сезону. Водночас він переконував, що столиця вимушена підвищити вартість проїзду через значне зростання цін на енергоносії.