ДТЕК законтрактувала додаткове 10-те судно з американським вугіллям

В Україну вже привезли 8 з 9 суден з імпортним вугіллям

фото з відкритих джерел

ДТЕК законтрактувала додаткове 10-те судно з американським вугіллям. Про це повідомив керівник відділу комунікацій ДТЕК Олександр Шевельов у Facebook.

"Вся країна бачить рекордні обсяги імпорту вугілля зі США і Колумбії... На відміну від інших енергогенеруючих компаній, всі ТЕС ДТЕК забезпечені вугіллям, працюють на повну потужність і покривають всі піки споживання. Ми привезли вже 8 з 9 суден з імпортним вугіллям, 10-те судно вже законтрактовано", – повідомив Шевельов.

Новини за темою: В Україні запаси вугілля вдвічі нижчі від мінімально допустимого рівня: Експерт розповів, чи врятують країну "Панамакси" із США

Нагадаємо, раніше міністр енергетики Герман Галущенко заявляв, що до кінця опалювального сезону до України морським шляхом надійде до 1,8 млн тонн вугілля. Середня ціна палива наразі становить близько 140 доларів за тонну.

Також прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що з початку грудня Україна збільшила запаси вугілля на 100 тисяч тонн і продовжить нарощувати їх приблизно на 300 тисяч тонн на місяць. Цієї зими постачання українського й імпортного енерговугілля на ТЕС становитимуть близько 2 млн тонн вугілля на місяць, тоді як його використання прогнозується в обсязі 1,7-1,9 млн тонн, що дозволить накопичувати на складах по 0,3-0,5 млн тонн на місяць.