Енергетична криза в Україні: Експерт назвав ймовірний вихід

Україна все ближче до енергетичного колапсу 24 канал

Для виходу із енергетичної кризи держава має думати про те, як розвивати власні енергетичні ресурси. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив політичний експерт В’ячеслав Потапенко.

"Ми маємо думати, як нам забезпечити доставку цього газу без цієї газотранспортної системи, що будувати, які технології використовувати, де треба відмовлятися. І в енергетичній сфері, крім такої диверсифікації, децентралізації, я виходу не бачу. Я не думаю, що будь-яка державна влада на сьогодні десь може знайти 4-5 річних бюджетів для того, щоб щось побудувати", - розповів Потапенко.

Новини за темою: Це колапс: Експерт пояснив, чому нині в Україні потрібно запроваджувати надзвичайну ситуацію в енергетиці

Нагадаємо, нещодавно народний депутат України від партії "Батьківщина" Олексій Кучеренко заявив, що уряд обманює українських споживачів, запевняючи, що в країні достатньо енергоресурсів. Як зазначив нардеп, наразі в українських сховищах газу менше, ніж було на кінець попереднього опалювального сезону.

Раніше енергетичний експерт Геннадій Рябцев повідомив, що уряд нічого не зробив, щоб в Україні з'явився ринок вугільної продукції, оскільки в країні досі немає відповідного закону.