Фонд держмайна продає Борщівський спиртзавод за понад 28 мільйонів гривень

Фото з відкритих джерел

Стартова ціна об’єкта – 28 105 130 гривень

27 січня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Борщівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт". Стартова ціна об’єкта  – 28 105 130 гривень. Про це повідомляється на сайті Фонду державного майна України.

"Борщівське МПД та зберігання спирту ДП "Укрспирт" засноване у 1907 році та модернізоване у 2016 році. Наявні всі необхідні комунікації: водопостачання, електрика, газ та каналізація. Об’єкт приватизації забезпечений трубопроводами, насосами, запірною арматурою та засобами автоматизації", – йдеться в повідомленні.

Актив включає 32 об’єкти нерухомого майна: автогаражі з побутовими приміщеннями; бродильне відділення; будинок цеху вуглекислоти; будівля механізованої солодовні; варочне відділення; компресорна; корпус консервного цеху; корпус заводу; механізований зерносклад; котельня; виробничі цехи; прохідна вага; очисні споруди тощо. Також, до складу активу входять 770 одиниць устаткування і 10 одиниць транспортних засобів. 

Площа двох земельних ділянок, на яких розташований об’єкт приватизації, становить 7,4071 га. Договори оренди на об’єкт або його частини станом на 01.12.2021 року відсутні.

Подати заявки для участі в електронному аукціоні можна до 26 січня.

Борщівський спиртовий завод Фонд державного майна

Новини за темою: Приватизація заводу "Більшовик": 1,42 млрд грн надійшло до держбюджету

Нагадаємо, Фонд державного майна з жовтня 2020 року на аукціонах продав 30 спиртових підприємств за понад 1,7 мільярда гривень.

Зазначимо, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль дав завдання Міністерству економіки підготувати перелік державного майна, яке буде передано на приватизацію, та створити дорожню карту на 2022 рік із корпоратизації державних підприємств.