Курортний Трускавець відключили від водопостачання

Місто залишилося без водопостачання через конфлікт довкола договору "Дрогобичводоканалу" та "Трускавецького водоканалу"

Фото з відкритих джерел

Місто Трускавець, що на Львівщині, відключили від водопостачання. Мешканці скаржаться, що уже другий день перебувають без води, до нечисленних криниць у місті вишикувалися черги. У мерії кажуть, що стався прорив на водогоні і водопостачання почнуть відновлювати ввечері 4 січня або вранці 5 січня. Про це повідомляє Zaxid.net.

Так, майже 30 тис. мешканців Трускавця та ще тисячі туристів залишились без водопостачання через конфлікт довкола договору "Дрогобичводоканалу" та "Трускавецького водоканалу". Станом на 1 січня сторони не підписали новий договір на водопостачання, тому 3 січня "Дрогобичводоканал" заявив, що припиняє подавати воду у Трускавець.

Саме 3 січня мешканці Трускавця й залишились повністю без води. Наприкінці грудня місцеві мешканці уже частково були без водопостачання, воду подавали лише вранці та ввечері (із 06:00 до 10:00 та із 18:00 до 22:00), проте 3 січня вечірньої подачі води уже не було.

Новини за темою: Київводоканал анонсував підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення

"Вчора вранці ще була вода, фактично через день зникла. Станом на зараз ми підписали угоду з дрогобицьким водоканалом, тому що її трішки запізно привезли – в обід 31 грудня. Технічна проблема – на магістральному водогоні прорив. Зараз вже навіть особисто їздили і перевіряли депутати, дійсно є прорив на магістральній трубі. Поки не ліквідують, то воду ніяк не подадуть. Це фактично питання ночі або ранку. Навіть якщо воду ввечері почнуть давати, то поки вона заповнить систему, то це все час", – прокоментував ситуацію з відсутністю води мер Трускавця Андрій Кульчинський.

Мер Трускавця заявив, що договір про водопостачання уже підписали, а до ранку 5 січня мають вирішити проблему на водогоні та повністю відновити подачу води. Наразі ж мешканцям Трускавця доводиться носити воду з нечисленних криниць.

Новини за темою: У Львові зросте тариф на водопостачання: Скільки доведеться платити

Раніше в уряді заявляли, що в Україні тарифи та ціни на енергоносії зафіксовані на весь опалювальний сезон. Таким чином, ціни на газ, світло, тепло і гарячу воду залишатимуться незмінними