"Нафтогаз" може відключити споживачів від газопостачання: Кого це стосується

Фото з відкритих джерел

Йдеться про тих, хто обслуговується постачальником "останньої надії"

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" попередила споживачів, які потрапили на обслуговування до постачальника "останньої надії" (ПОН), що вони повинні протягом двох місяців вибрати нового постачальника або можуть бути відключені від газопостачання. Про це йшлося на сайті компанії.

"Якщо ви не встигнете підключитися до нового постачальника в термін до 60 днів, газопостачання буде припинено", – йдеться в повідомленні.

Як відомо, компанія як ПОН обслуговує понад 347 тис. побутових споживачів у різних регіонах України. Зокрема, це домогосподарства у Донецькій, Херсонській, Полтавській, Одеській та Луганській областях, місті Кременець Тернопільської області, Мелітополі та Мелітопольському районі Запорізької області, Коростишеві та Коростишівському районі Житомирської області, місті Шепетівка Хмельницької області.

Новини за темою: Кабмін встановив ціни на газ постачальника "останньої надії" для населення та бюджетних установ

Нагадаємо, що раніше компанія "Нафтогаз України" звернулася до Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) із проханням змінити механізм ціноутворення на газ, що відпускається постачальником "останньої надії".

Також "Нафтогаз" запропонував автоматично підключити побутових споживачів постачальника "останньої надії" до базової річної пропозиції "Нафтогазу". Тоді вони могли б отримувати газ за ціною 7,96 грн/кубометр (з ПДВ, без вартості транспортування).