НКРЕКП послабила цінові обмеження на електроенергію у західних областях України

Фото з відкритих джерел

Послаблення становить 10-20%

Нацкомісія з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) послабила цінові обмеження на електроенергію в зоні Бурштинського енергоострова, наблизивши їх до рівня решти України. Відповідне рышення прийняли під час засідання регулятора.

Причиною такого рішення назвали рекордне зростання цін на вугілля та газ, через що виробники у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях змушені працювати нижче за реальну собівартість.

Тепер цінові обмеження в нічний годинник ослаблені на 10% - з 1,5 тис. до 1,65 тис.грн/МВт·годину, в денні - на 20% з 2,5 тис. до 3 тис.грн/МВт·годину.

Цінові обмеження в західних регіонах, як і раніше, залишаються нижчими, ніж у решті України. В ОЕС України вони становлять 2 тис. грн/МВт·годину вночі та 4 тис. грн/МВт·годину вдень.

Новини за темою: Нестача вугілля в Україні: Як вирішити проблему та чи будуть віялові відключення електроенергії

Нагадаємо, нещодавно міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що цього опалювального сезону тарифи на електроенергію для населення змінюватися не будуть. За його словами, ціни на електроенергію в Україні сьогодні в рази менші, ніж у сусідів.