Податкова амністія: З початку вересня в Україні вже задекларовано 1,2 млрд гривень

Фото з відкритих джерел

Станом на 10 січня збір до бюджету складає 72,2 млн гривень

За час свят у межах кампанії податкової амністії громадяни України задекларували активів на суму понад 100 млн гривень. Про це у Телеграм-каналі повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Станом на 10.01.2022р. загальна сума амністованих активів складає 1 191 млн грн, а збір до бюджету - 72,2 млн грн", - написав він.

Новини за темою: Податкова амністія: Українці задекларували активи на 420 мільйонів

Нагадаємо, з 1 вересня 2021 року громадяни України отримали можливість одноразово задекларувати доходи, нерухоме та рухоме майно. Одноразове добровільне декларування триватиме рік – до 1 вересня 2022 року. За цей час українцям пропонується задекларувати грошові активи, майно і майнові права, набуті внаслідок доходів, з яких не було сплачено податки і збори.

Перелік об’єктів, які потрібно декларувати: валютні цінності (тобто банківські метали); національна валюта (гривні); іноземна валюта; права грошової вимоги; нерухоме майно: земельні ділянки, об’єкти житлової/нежитлової нерухомості, об’єкти незавершеного будівництва.