Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Рада прийняла законопроект про зміни у Податковому кодексі

Фото з відкритих джерел

За законопроект проголосували 255 народних депутатів

Сьогодні, 30 листопада, Верховна Рада України прийняла законопроект № 5600 про зміни у Податковому кодексі. За законопроект проголосували 255 народних депутатів. Про це повідомляє телеграм-канал Klymenko Time.

"Верховна Рада прийняла "ресурсний" (званий ще "антиолігархічним", але б'є він далеко не тільки і не стільки по олігархах) законопроект №5600 про зміни до Податкового кодексу. "За" - 255 голосів. Як і прогнозувалося", - повідомляється в телеграм-каналі.

Однак проголосувати законопроект №5600 монобільшістю не вдалося, так як його підтримали тільки 210 "слуг". Але як завжди допомогли "Довіра", "За майбутнє" і частина позафракційних депутатів.

Як пише Klymenko Time, правка, яка не підвищувала б ренту на залізну руду, у процесі голосування провалена. Так що законопроект якщо не "антиолігархічний, то як мінімум "антиахметівський".

Новини за темою: В Україні підвищать податки із заробітної плати: Мінімальний розмір ЄСВ зросте до 1 430 гривень

Нагадаємо, як повідомляє Опендатабот, з реєстру великих платник податків на 2022 рік вибуло 290 компаній, при цьому додалося 258 нових. Таким чином, реєстр скоротився на 32 компанії. На великих платників податків припадає 60% від усіх надходжень до держбюджету України.