Рішення про підвищення тарифів на розподіл газу ще не ухвалили, - ОП

Фото з відкритих джерел

Очікується, що коригування тарифів не перевищить рамки інфляції

Нацкомісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ще не ухвалювала жодних рішень щодо тарифів на послуги розподілу природного газу в 2022 році. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма в коментарі "Укрінформу".

Відомо, що Комісія ухвалює відповідні рішення щорічно в грудні. "НКРЕКП затверджує виключно економічно обґрунтовані тарифи, які відповідають інтересам усіх учасників ринку природного газу, а головне -  інтересам споживачів. Наміри окремих операторів газорозподільчих мереж (облгазів) суттєво підвищити тарифи на розподіл природного газу залишаться намірами", - сказав Шурма.

При цьому він додав, що навіть гіпотетичне коригування тарифів не має перевищувати рамки інфляції і в середньому має становити 6-7%. "Досвід минулих років свідчить, що тарифи на розподіл природного газу затверджуються у розмірах, які значно нижчі, ніж попередньо розраховані операторами газорозподільчих мереж. Немає підстав сумніватися, що так буде і цього року", - висловився заступник керівника ОП.

Новини за темою: Облгази просять підвищити тариф на розподіл газу в 2,5 рази

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП попередньо схвалила нові тарифи на розподіл газу, які набудуть чинності з 1 січня 2022 року. Передбачається, що найменше сплачуватиме Київ.