Санкції проти "Північного потоку-2" підірвуть "об'єднаний фронт" з Європою, – Держдеп

Фото з відкритих джерел

Там заявили, що адміністрація прагне працювати з Конгресом над потужним стримуванням проти російської агресії щодо України

Державний департамент США заявив, що законопроєкт, який висунув сенатор-республіканець Тед Круз про введення санкцій щодо газопроводу "Північний потік-2", підірве "об'єднаний фронт" з Європою у протидії Росії. Про це повідомив речник Держдепу Нед Прайс, передає Reuters.

"Наше занепокоєння полягає в тому, що в разі прийняття закон лише підірве єдність наших європейських союзників у вирішальний момент, коли нам потрібно буде виступити єдиним фронтом у відповідь на російські загрози Україні", - сказав він.

Минулого місяця Круз уклав угоду з демократами про голосування до 14 січня щодо газопроводу Росія-Німеччина.

Прайс сказав, що адміністрація прагне працювати з Конгресом над потужним стримуванням проти російської агресії щодо України.

"На жаль, ця поправка, за нашою оцінкою, не є справжньою спробою протистояти подальшій агресії Росії або захистити Україну", – зазначив речник Держдепу.

Новини за темою: Сполучені Штати можуть ввести нові санкції проти "Північного потоку-2", - ЗМІ

Раніше повідомлялося, що претендент на пост глави німецької партії "Союз-90"/"Зелені" Омід Нуріпур заявив, що запуск газопроводу "Північний потік - 2" слід поставити під питання у разі вторгнення Росії в Україну. Газовий проєкт такого масштабу завжди має велике політичне значення.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки вимагатимуть зупинки роботи "Північного потоку - 2" у разі повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.

Також нагадаємо, що раніше голова фракції Європейської народної партії (ЄНП) в Європарламенті Манфред Вебер застеріг від військової ескалації конфлікту на тлі скупчення російських військ на кордоні з Україною. На його переконання, в разі агресивних дій Росії проти України новий уряд Німеччини має згорнути газопровід "Північний потік - 2".