Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Ситуація з постачанням вугілля стабілізувалася, - Міненерго

За словами міністра енергетики, на складах теплових електростанцій розпочалося накопичення запасів вугілля

Міністр енергетики України Герман Галущенко

Фото з відкритих джерел

Наразі Міністерство енергетики констатує стабілізацію ситуації із постачанням вугілля для теплової генерації. Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко під час засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, передає "Укрінформ".

"Останні дні ми бачимо стабілізацію в постачанні, пішло накопичення", - сказав міністр.

За його словами, достатню кількість кораблів з вугіллям законтрактував холдинг ДТЕК, а один корабель уже розвантажений для ПАТ "Центренерго". Галущенко зауважив, що рух кожного судна наразі постійно відстежується.

Урядовець також повідомив, що є невеликий імпорт вугілля із Польщі - близько 120 тис. тонн у місяць, у листопаді надійшло 45 тис. тонн вугілля з Казахстану за старими контрактами.

Новини за темою: Скільки зараз вугілля на складах в Україні: Відповідь "Центренерго"

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час прес-марафону 26 листопада повідомив, що Україна законтрактувала 11 кораблів з вугіллям, у грудні очікуються додаткові поставки. Він зауважив, що наразі Україна не імпортує вугілля з Росії, також є проблеми з імпортом вугілля з Казахстану. Виходом із цієї ситуації є імпорт вугілля морем.