Третина доходів українців йде на комунальні платежі, - експерт

Як зазначив політичний експерт, людям доводиться максимально економити

Фото з відкритих джерел

Українці витрачають третину своїх доходів, аби заплатити за житлово-комунальні послуги. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив політичний експерт Сергій Розенбаум.

"Дійсно, якщо половина або третина доходів йде на комунальні платежі, плюс ліки, плюс треба там якийсь одяг, плюс транспорт громадський... То на що людям харчуватися? Дійсно, людям доводиться максимально економити..." - сказав Розенбаум.

Новини за темою: В Україні розмір платіжки за комунальні послуги зріс на 50% за рік, - Держстат

"Я думав, що вже цього року позначиться більше на платіжках та ситуація, що у нас склалася. На цей момент, я скажу за своєю платіжкою, що десь зростання на 10-15%. Це бомба уповільненої дії, і якщо цього року, цієї зими ще проскочить, то наступного року... Це просто питання часу, не сьогодні, то завтра", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві соціальної політики України повідомляли, що громадяни, які мають заборгованість з оплати комунальних послуг і не можуть без допомоги держави сплачувати послуги, мають можливість укласти договір реструктуризації і звернутися до органу соціального захисту населення щодо питання призначення житлової субсидії.