Новини » Економіка Читать эту новость на русском

У грудні будуть додаткові поставки вугілля, - Зеленський

Фото з відкритих джерел

Законтрактовано 11 кораблів з вугіллям

Наразі Україна законтрактувала 11 кораблів з вугіллям, у грудні очікуються додаткові поставки. Про це президент Володимир Зеленський заявив під час прес-марафону "30 запитань президенту України", повідомляє "Укрінформ".

"У нас є контракти на 11 кораблів. Наступні контракти у грудні, додаткові контракти щодо вугілля", - сказав Зеленський.

Він зауважив, що наразі Україна не імпортує вугілля з Росії, також є проблеми з імпортом вугілля з Казахстану. Виходом із цієї ситуації є імпорт вугілля морем.

Зеленський також наголосив, що цьогорічна ситуація із запасами газу найкраща порівняно із періодом 2014-2018 років.

Крім того, він повідомив, що об'єкти Енергоатома наразі мають додаткову охорону.

Нагадаємо, станом на 22 листопада 2021 року запаси вугілля на складах теплоелектростанцій (ТЕС) становлять 360,5 тис. тонн, що на 2,6% менше порівняно із запасами на 15 листопада.

Міністерство енергетики 22 листопада повідомляло про контрактування 8 суден з вугіллям для українських теплових електростанцій (ТЕС), зокрема двох суден для ДП "Центренерго".

В Україну 20 листопада прибуло перше із семи законтрактованих ДТЕК суден із вугіллям із США та Колумбії. Вугілля призначене для постачання на ДП "Центренерго".

Новини за темою: Україна купуватиме вугілля в США, - Шмигаль

Нагадаємо, до кінця 2021 року до України прибудуть ще вісім суден з вугіллям, що дозволить забезпечити безперебійні поставки на ТЕС. Про це розповів міністр енергетики Герман Галущенко.