Українці отримують величезні рахунки за тепло, однак і надалі продовжують мерзнути, - Доманський

Як зазначив експерт, українці повинні сплачувати не просто за надані послуги, а за якісні послуги

pnk.tv

Українці отримують величезні рахунки за тепло, однак і надалі продовжують мерзнути у своїх домівках. Про це в ефірі "Першого Незалежного" повідомив адвокат Андрій Доманський.

"Ми повинні сплачувати не просто за надані послуги, а за якісні послуги. Давайте візьмемо наш рівень опалення. Чи є насправді ті температурні режими, які потрібно? Ми бачимо, що ми сплачуємо величезні рахунки за те, що у нас фактично інколи буває прохолодно", - розповів Доманський.

Також експерт зауважив, що лічильники мають ставити безкоштовно, однак в українців вимагають за це плату. "Крім того, кожні два роки лічильник треба перевіряти, технічні виміри робити, оскільки надалі це рахується і тобі нараховують там суми", - зазначив він.

Новини за темою: Регулятор змінив граничну ціну газу для потреб теплової генерації

Нагадаємо, нещодавно заступник керівника Офісу президента України Ростислав Шурма заявив, що деякі тарифи для населення можуть коригуватися у межах інфляційних очікувань на рівні 10-11%, зокрема, тарифи на розподіл і доставку газу.

Водночас варто зазначити, що згідно з постановою НКРЕКП ціни на постачання газу для побутових споживачів не мають підвищуватися, як мінімум, до 30 квітня 2022 року.