Уряд запровадив накопичувальну пенсію для робітників великої приватизації

Фото з відкритих джерел

Інвестор, який купує держоб'єкт, протягом двох років після приватизації буде сплачувати внески в недержавні пенсійні фонди для більш ніж половини працівників

Кабінет міністрів України запровадив накопичувальну пенсійну систему для працівників підприємств великої приватизації. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram.

"Сьогодні уряд започаткував експериментальний проєкт - програму додаткового соціального захисту працівників, які підпадають під велику приватизацію. Інвестор, який купує такий державний об’єкт, протягом двох років після приватизації буде сплачувати внески в недержавні пенсійні фонди для більш ніж половини працівників підприємства", - розповів глава уряду.

За його словами, внески складатимуть не менш ніж 4% від зарплати.

"Це стане одним з перших кроків до повноцінного запровадження накопичувальної пенсійної системи для всіх українців", - зауважив Шмигаль.

Новини за темою: Розенко: Накопичувальна пенсійна система в Україні запрацює лише через 15 років

Раніше повідомлялося, що з 2023 року в Україні почнуть впроваджувати соціальні пакети з накопичувальними пенсіями для соціальних працівників, учителів та військових. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розцінює це як перехід до повноцінної накопичувальної пенсійної системи.