Вперше з серпня 2021 року: Вартість Bitcoin впала нижче за 40 тисяч доларів

Криптовалюта продовжує зниження після того, як у листопаді встановила історичний максимум

Фото з відкритих джерел

Вартість найпопулярнішої у світі криптовалюти біткоїна опустилася нижче позначки у 40 тисяч доларів за монету. Такий показник зафіксований вперше з серпня 2021 року. Про це свідчать дані Coindesk.

Під час торгів у понеділок, 10 січня, вартість найпопулярнішої криптовалюти опускалася до 39 677 доларів. Криптовалюта продовжує зниження після того, як у листопаді встановила історичний максимум на позначці 69 тисяч доларів. 

Зазначимо, що однією із причин падіння курсу біткоїна є нещодавні події у Казахстані. Під час акцій протесту там відключили інтернет, а країна донедавна була другою у світі за обсягами майнінгу.

Новини за темою: Вартість криптовалюти Bitcoin різко впала за кілька годин

Нагадаємо, у грудні через збій на CoinMarketCap вартість усіх криптовалют відображалася некоректно. Зокрема, курс Bitcoin "піднімався" до 789 млрд доларів, а його капіталізація перевищувала 14 квінтільйонів доларів. Хоча насправді курс був близько 48 000 доларів, а капіталізація – 900 млрд доларів.

Раніше повідомлялося, що Центральний банк Китаю оголосив всі транзакції з криптовалютою незаконними і заборонив закордонним криптовалютним біржам надавати послуги в країні.