Зарплату військовим планують підвищити на 30%, але поки немає коштів, - Резніков

Фото з відкритих джерел

За словами міністра оборони Олексія Резнікова, підвищення грошового забезпечення військовослужбовців є одним із пріоритетів його діяльності

Міністр оборони Олексій Резніков назвав одним із пріоритетів своєї діяльності підвищення грошового забезпечення українських військовослужбовців, проте визнав, що наразі ресурсів для цього немає. Про це він повідомив під час години запитань до уряду в парламенті 3 грудня.

"Мінімальна моя задача… сьогодні в середньому солдат отримує 10 тисяч 200 гривень, а середня мінімальна можливість заробляти - 14300 грн, тому як мінімум моя задача на 30% збільшити таку можливість. Для того щоб це відбулося в наступному році, потрібно плюс 18 мільярдів гривень. Їх, на жаль, сьогодні в державному бюджеті немає, тому ми будемо шукати компромісні рішення: протягом 3 років вибудуємо модель зрозумілу, прозору, а найголовніше – справедливу", - сказав міністр.

Олексій Резніков також наголосив, що одним із ключових пріоритетів для нього залишатиметься підвищення грошового забезпечення і вирівнювання його до ринкових умов, щоб ЗСУ були одним із найкращих роботодавців.

Новини за темою: Від 10 до 20 тисяч гривень: Де в Україні найвища середня зарплата і коли чекати підвищення "мінімалки"

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні військовим у 2021 році підвищили розмір виплат. Так, у поточному році військовослужбовцям обіцяли виплачувати від 3405 до 4540 гривень.