Антивакцинатору Стахіву продовжили домашній арешт

Остап Стахів

Фото з відкритих джерел

Запобіжний захід діятиме до середини березня

У Львові суд не задовільнив заяву лідера антивакцинаторів Остапа Стахіва про відвід судді Олега Юрківа і підтримав клопотання прокурора про продовження домашнього арешту до 15 березня, враховуючи дію застави. Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що на початку засідання Стахів просив суд, аби його справу розглядав інший суддя. За словами антивакцинатора, суддя Юрків розглядає його справу упереджено, не дозволив йому ознайомитися з матеріалами справи, не стежив, у яких умовах той перебував у СІЗО, і ніяк не відреагував, коли Стахів повідомив, що був "викрадений" Службою безпеки з лікарні у Сваляві.

Суддя, який розглядав клопотання, заявив, що доводи Стахіва ґрунтуються лише на припущеннях і субʼєктивній думці.

У результаті суддя Юрків продовжив засідання й залишив антивакцинатора під домашнім арештом до 15.03.2022 року включно.

Новини за темою: "Антивакцинатора" Стахіва випустили з психіатричної лікарні

Нагадаємо, 18 листопада суд у Львові арештував відомого антивакцинатора Остапа Стахіва. Його підозрюють у скоєнні правопорушень, передбачених ст. 109 КК України (дії, спрямовані на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади).

За рішенням суду Стахіва взяли під варту із можливістю внесення застави на суму майже 1 млн грн. Пізніше його випустили із СІЗО під заставу.