Через пожежу на складі хлібокомбінату у Тернопільській області затримується поїзд Ворохта – Київ

Укрзалізниця

Жертв та постраждалих в результаті пожежі немає

Через пожежу на складі хлібокомбінату у Тернопільській області затримується рейс №58 Ворохта – Київ. Рятувальники локалізували пожежу на площі 1 тис. 300 кв. м. Про це повідомляють в "Укрзалізниці" і Державній служби України з надзвичайних ситуацій.

"Поїзд прибув до ст. Чортків о 20:56 і затримається до локалізації пожежі. Час затримки поїзда №58 буде надано додатково", – йдеться в повідомленні "Укрзалізниці".

Зазначається, що склад хлібоприймального комбінату в Чорткові, де спалахнула пожежа, перебуває впритул до залізничних колій.

"Внаслідок пожежі на колію впали конструктивні елементи транспортерної лінії (подача зерна та круп) хлібоприймального підприємства. Наразі на місці працює Тернопільський пожежний поїзд Іванофранківського загону Львівської залізниці", – повідомляють в УЗ.

В ДСНС повідомляють, що в окремо розташованій попередньо порожній складській будівлі виникла пожежа даху на площі близько 1 тис. 300 кв. м.

"О 20:50 пожежу локалізовано на площі 1 тис. 300 м кв. О 23:07 – ліквідовано", – йдеться в повідомленні.

Рятувальники продовжують ліквідацію пожежі та не допустили поширення вогню на склад паливно-мастильних матеріалів залізничного депо. Також до місця пожежі направлено пожежний поїзд із міста Тернопіль.

"Жертв та постраждалих немає. До гасіння залучено 35 осіб та 8 од. техніки ДСНС", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Через негоду в Україні деякі потяги курсують з затримкою

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" призначила шість додаткових поїздів, які курсуватимуть на новорічні свята. Про те, на яких напрямках з'являться додаткові рейси, читайте тут.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" розпочала продаж квитків через Facebook Messenger та Apple Messages для бізнесу. Як повідомляється, чат-бот відкривається безпосередньо з головної сторінки "Укрзалізниці" у Facebook.

До того "Укрзалізниця" повідомила про запуск чат-ботів у Viber та Telegram, за допомогою яких можна купувати квитки на поїзди далекого прямування. Також у чат-боті є можливість оцінити якість поїздки, чистоту вагона та сервіс провідника і залишити зворотний зв'язок у спеціальній формі.