Новини » Події Читать эту новость на русском

ДБР почало розслідування службової підробки та перевищення повноважень Гогілашвілі

Заступник глави МВС Олександр Гогілашвілі

Facebook Олександр Гогіашвілі

А можливий опір правоохоронцям долучили до кримінальної справи

МФО "Розумна політика" ініціювало розслідування вчинення ексзаступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі службового підроблення та перевищення службових повноважень під час перетину блокпоста в Донецькій області. Про це повідомив колишній спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков у Facebook.

"Ексзаступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі нестиме відповідальність як за свою аморальну поведінку, так і за можливе порушення закону!" – йдеться в повідомленні.

Так, Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування за фактом можливого вчинення Олександром Гогілашвілі службового підроблення за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, а також досудове розслідування за фактом можливого перевищення службових повноважень під час перетину блокпоста в Донецькій області.

Також Офіс генерального прокурора долучив звернення МФО "Розумна політика" щодо можливого опору працівникові правоохоронного органу до відповідної кримінальної справи.

Новини за темою: СБУ спростувала розслідування держзради нардепа Шевченка

Нагадаємо, що 11 грудня колишній заступник міністра внутрішніх справ України Олександр Гогілашвілі влаштував скандал із правоохоронцями на в'їзді в Донецьку область через перевірку документів.

Після чого він написав заяву на звільнення, яку підписав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.