Масове отруєння: У Хмельницькому аквапарку не виявили перевищень вмісту хлору

Фото з відкритих джерел

Працівники відібрали сім зразків повітря та сім зразків води

У Хмельницькому, в аквапарку, де отруїлись 16 дітей, не виявили перевищення вмісту хлору у воді та повітрі. Про це заявили у Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України

"9 січня 2022 року працівники Центру спільно з представниками Хмельницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели відбір 7 зразків повітря (біля басейнів "Дитячий", "Перший приймальний", "Другий приймальний", "Цибулька", "Ігровий", "Хвильовий", "Повільна річка") на визначення вмісту хлору та 7 зразків води з чаш зазначених басейнів на визначення запаху, рН (водневий показник), хлору залишкового вільного. За результатами лабораторних досліджень, перевищень вмісту хлору в повітрі аквапарку та хлору залишкового вільного у воді з чаш басейнів не виявлено", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, діти отруїлися парами хлору. Серед постраждалих діти віком від 2 до 7 років. У постраждалих з'явилися кашель, сльозотеча та задишка різного ступеня важкості. За попередніми даними діти отруїлися через перевищення допустимого часу безперервного перебування у приміщеннях, де застосовуються речовини для дезінфекції.

Згодом у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею "Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням".