Масові "мінування" в Україні: В Харкові за добу перевірили 234 об'єкти

ТСН

Вибухівку не знайшли

У Харкові правоохоронці перевірили 234 об'єкти, які нібито замінували. Про це повідомила пресслужба Нацполіції Харківщини в Фейсбуці.

Зазначається, що невідомі повідомляли про "замінування" торговельних центрів, шкіл та будівель суду, утім, жодної вибухівки ніде не знайшли.

За адресами, які зловмисники вказували в електронних листах до правоохоронців, виїжджали слідчо-оперативні групи, працівники кінологічного центру та вибухово-технічного управління, патрульна поліція, надзвичайники та медики.

Загалом правоохоронці оглянули 42 торговельних центри, суд та 191 навчальний заклад, звідки евакуювали 4450 учнів і персонал.

Вибухових пристроїв або вибухонебезпечних речовин під час огляду ніде не знайшли.

Правоохоронці відкрили справу за статтею про завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження обʼєктів власності. Санкція цієї статті передбачає від 2 до 6 років позбавлення волі.

Новини за темою: "Замінування" ялинки в Одесі: Вибухонебезпечних пристроїв або речовин не виявлено

Раніше повідомлялося, що в Черкасах, Херсоні та Луганській області повідомили про замінування всіх торговельно-розважальних центрів. Правоохоронці перевіряли цю інформацію.