Місія ОБСЄ зафіксувала 620 порушень "режиму тиші" на Донбасі

Місія ОБСЄ Фото з відкритих лдерел

При цьому, виявлено двох жертв серед цивільного населення

Станом на 19:30 6 грудня Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі зафіксувала на Донбасі 620 порушень режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань. Про це йшлося у щоденному звіті місії.

Як зазначається, у Донецькій області виявлено 442 обстріли українських позицій, зокрема 44 вибухи. За попередню добу в цій області зафіксовано 71 порушення.

Водночас, у Луганській області Місія зафіксувала 178 порушень режиму припинення вогню та 78 вибухів. За попередню добу в цій області виявлено 22 порушення.

Також в підконтрольних урядові районах Донецької та Луганської областей СММ підтвердила повідомлення про двох жертв серед цивільного населення.

Зокрема в районі Петрівського НЗФ відкривали вогонь на ділянці розведення.

"Свободу пересування Місії і далі обмежували, зокрема на блокпості Збройних сил України поблизу Лісного, біля непідконтрольного урядові Ковського та на блокпостах збройних формувань неподалік Горлівки та Хрещатицького (кол. Красноармійське) в Донецькій області", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: На Донбасі ОБСЄ зафіксувала за добу 196 обстрілів українських позицій

Нагадаємо, що з початку доби, 7 грудня, незаконні збройні формування три рази порушили режим припинення вогню на Донбасі, один з яких із забороненого озброєння.

В результаті обстрілів противника жоден український військовий не постраждав.