Новини » Події Читать эту новость на русском

На Донеччині загинув 18-річний військовий: Прокуратура розглядає версію самогубства

Пістолет

Контрактник помер від пострілу у голову з вогнепальної зброї

В Донецькій області загинув 18-річний військовий-контрактник. Прокуратура розслідує можливе самогубство. Про це йшлося у Facebook спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Об’єднаних сил України.

"Попередньо встановлено, що солдат, який обслуговував кулеметне відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки однієї з військових частин, покінчив життя самогубством шляхом пострілу в голову з ввіреної йому штатної зброї за місцем несення військової служби", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, повідомлення про загибель військового надійшла 9 січня. Встановлено, що він був уродженцем Кривого Рогу.

Також у прокуратурі відкрили провадження за кримінальною статтею "Умисне вбивство". Однак, слідчі розглядають також версії доведення до самогубства та порушення правил поводження зі зброєю.

Новини за темою: Підірвались на вибухівці: На Донбасі загинули двоє українських військових

Нагадаємо, що раніше у Донецькій області виявили тіло військовослужбовця-контрактника з простріляною головою.

Зокрема попередньо було встановлено, що солдат, механік-водій медичного пункту першого механізованого батальйону однієї з військових частин, покінчив життя самогубством шляхом пострілу в голову з ввіреної йому штатної зброї за місцем несення військової служби.