Новини » Події Читать эту новость на русском

НАЗК знайшло значні порушення у деклараціях трьох суддів КСУ

Фото з відкритих джерел

Судді не вказали майна на понад 6 млн гривень

Нацагентство з питань запобігання корупції виявило в деклараціях трьох суддів Конституційного суду порушення, які тягнуть на адміністративну та кримінальну відповідальність. Про це повідомила пресслужба НАЗК.

Зазначається, що суддя Віктор Кривенко не задекларував земельну ділянку в тимчасово окупованому Криму. Вартість ділянки оцінюють у 4 млн грн.

Своєю чергою, суддя Олександр Касмінін не задекларував квартиру площею 150 кв. м у Києві вартістю 2,4 млн грн. У деклараціях цих суддів містяться ознаки кримінального правопорушення, тому НАЗК передало відповідну інформацію до НАБУ.

Крім того, в декларації судді Володимира Мойсика виявили ознаки адміністративного правопорушення. Він не вказав дохід у розмірі 239 тисяч гривень.

"У деклараціях п'яти суддів КСУ - Олександра Тупицького, Ігоря Сліденка, Сергія Саса, Віктора Городовенка, Віктора Колісника виявлено незначні порушення, які не тягнуть за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність. У декларації за 2020 рік Олександр Тупицький вже вказав земельну ділянку площею 126 кв. м, розташовану поблизу Ялти в Автономній Республіці Крим", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Проти трьох "слуг" та нардепів "Євросолідарності" порушили справи через декларації

Нагадаємо, нещодавно народному депутату України від депутатської групи "Довіра" Сергію Шахову оголосили підозру в декларуванні недостовірної інформації. Вартість прихованого майна перевищує 60 млн грн.