НКРЕКП позапланово перевірить 12 обленерго та "Укрзалізницю"

НКРЕКП RFE/RL

Причиною перевірок стали скарги споживачів

Нацкомісія з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) призначила позапланові перевірки 12 компаній-операторів системи розподілу електроенергії та АТ "Укрзалізниця" через скарги споживачів. Про це йшлося під час засідання відомства.

Регулятор перевірить дотримання ліцензійних умов ПАТ "Черкасиобленерго", АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі", ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі", АТ "ДТЕК Одеські електромережі", АТ "Прикарпаттяобленерго", ПрАТ "Рівнеобленерго", АТ "Сумиобленерго", АТ "Херсонобленерго", ПАТ "Запоріжжяобленерго", АТ "Полтаваобленерго", АТ "Чернігівобленерго", АТ "Харківобленерго".

Основними скаргами на ці компанії є порушення строків надання послуг із приєднання до мереж.

Перевірка "Укрзалізниці" буде проведена через безпідставну відмову у приєднанні електроустановок споживача до системи розподілу та недотримання термінів видачі технічних умов на приєднання до електричних мереж.

Новини за темою: НКРЕКП послабила цінові обмеження на електроенергію у західних областях України

Раніше повідомлялося, що в компанії "Укрзалізниця" виявили порушення ліцензійних умов. У звʼязку з цим перевізника попередили про можливе призупинення ліцензії в разі їхнього неусунення.