Новини » Події Читать эту новость на русском

НЗФ на Донбасі розміщують техніку поза районами зберігання

Про-російські бойовики. Фото EPA-EFE

Із порушенням домовленостей розміщено 30 танків і 2 артилерійські установки

Незаконні збройні формування на Донбасі розмістили 32 одиниці військової техніки з порушенням Мінських домовленостей. Про це свідчать дані звіту ОБСЄ, передає штаб ООС у Фейсбуці.

Зазначається, що в зоні дій так званого 1 армійського корпусу противника поза межами визначених районів зберігання в районі Тернового зафіксовано 30 танків невизначеного типу.

Водночас у зоні дій так званого 2 армійського корпусу НЗФ із порушенням лінії відведення в районі Комісарівки розміщено 2 самохідні артилерійські установки 2С1.

"Зафіксовані порушення з боку ЗФ РФ свідчать про нехтування окупантами взятих на себе зобов'язань у рамках Мінських домовленостей щодо відведення важких озброєнь та створення ними передумов для подальшої ескалації напруження на лінії зіткнення", - повідомила українська сторона Спільного центру з контролю та координації.

Новини за темою: На Луганщині НЗФ обстріляли житлові будинки

Нагадаємо, вчора, 26 листопада, на Донбасі внаслідок чергових обстрілів із боку незаконних збройних формувань загинув український захисник. Воїн дістав поранення, несумісне з життям.