ОБСЄ за вчора зафіксувала 326 порушень перемир’я на Донбасі

ОБСЄ Фото з відкритих джерел

Найбільшу кількість обстрілів було виявлено в Донецькій області

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі протягом 13 січня зафіксувала на Донбасі 326 порушень режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань. Про це йшлося у щоденному звіті Місії.

Як зазначається, у Донецькій області СММ виявила 175 порушень "режиму тиші", зокрема 96 вибухів. Днем раніше у цій області було зафіксовано 187 порушень.

Водночас у Луганській області Місія зафіксувала 151 порушення перемир’я, зокрема 131 вибух. За попередній звітний період було виявлено 148 порушень.

При цьому, ОБСЄ підтвердила повідомлення про жертву серед цивільного населення в не підконтрольних урядові Ровеньках Луганської області.

Також Місія продовжувала здійснювати моніторинг на ділянках розведення сил і засобів у районах Станиці Луганської, Золотого та Петрівського, зафіксувавши присутність людей у межах ділянок розведення в районах Золотого й Петрівського.

Зокрема СММ спостерігала за ситуацією з цивільним населенням на трьох КПВВ, а також на двох відповідних блокпостах незаконних збройних формувань у Луганській області.

"Свободу пересування СММ і далі обмежували", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: За останню добу ОБСЄ зафіксувала на Донбасі 335 порушень "режиму тиші"

Нагадаємо, що сьогодні незаконні збройні формування один раз порушили режим припинення вогню на Донбасі з використанням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Так, противник відкривав вогонь поблизу Водяного з мінометів калібру 82 мм та станкових протитанкових гранатометів.