Перейшов на бік НЗФ: Ексспівробітнику СБУ заочно дали 10 років вʼязниці

Фото з відкритих джерел

Колишній правоохоронець приєднався до лав противника в 2014 році

Шевченківський районний суд Чернівців заочно засудив колишнього співробітника Служби безпеки України, який перейшов на бік незаконного збройного формування "ДНР". Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що вирок стосується колишнього співробітника СБУ з Донецька, який у липні 2014 приєднався до міського відділу "Міністерства державної безпеки ДНР" у тимчасово окупованій Макіївці.

За даними слідства, він проводив підривну діяльність проти Збройних сил України, СБУ та інших формувань, які брали участь в антитерористичній операції на території Донеччини.

Крім того, засуджений вербував нових працівників "МДБ" і цивільних для збору інформації про учасників АТО й ООС. Він також переслідував мешканців через сприяння правоохоронним та іншим державним органам України.

Суд визнав його винним в участі в терористичній групі або терористичній організації і призначив 10 років вʼязниці. Засуджений переховується в окремих районах Донецької області, його оголошено в розшук.

Новини за темою: Двох членів НЗФ засудили до 10 років в'язниці

Раніше повідомлялося, що празький міський суд заочно засудив 49-річного громадянина Чехії Мартіна Сукупа до 21 року позбавлення волі за участь у конфлікті на Донбасі на боці незаконних збройних формувань. Фігурант справи не повернувся з тимчасово окупованої частини України, тому його також визнали винним у втечі від правосуддя.