Новини » Події Читать эту новость на русском

Помер диктор Юрій Вірченко, чиїм голосом лунали оголошення у харківському метро

фото з відкритих джерел

Попередня причина смерті - серцевий напад

Сьогодні, 28 листопада, на станції метро "Київська" у Харкові помер диктор Юрій Вірченко, чиїм голосом лунали оголошення у харківській підземці до 2016 року. Цю інформацію підтвердила сестра журналіста і диктора Лариса Кошеварова, повідомляє "Суспільне".

"Це сталося раптово, о 14:20 прямо на платформі станції метро "Київська". Попередньо, як визначили лікарі - серцевий напад. У нього були хронічні хвороби: діабет, серцево-судинні, тиск був високий, звичайні старечі хвороби", - заявила Кошеварова.

Новини за темою: Помер російський співак і композитор Олександр Градський

Варто зазначити, що 1 січня Юрію Вірченку мало б виповнитися 72 роки. За словами його сестри, Вірченка поховають на 18 кладовищі, дата і час прощання стануть відомі 29 листопада.

Лариса Кошеварова згадує, що брат привів її на телебачення, коли їй було 17 років. Таку ж професію обрала і донька Вірченка Тетяна.

Нагадаємо, вчора, 27 листопада, після важкої хвороби померла заступниця міністра освіти України Любомира Мандзій. У період з 25 березня 2020 року по 25 червня 2020 року вона виконувала обов’язки міністра освіти і науки України.