Пожежа у лікарні в Івано-Франківській області: Правоохоронці розпочали розслідування

Інтерфакс-Україна

За попередніми даними пожежа виникла через порушення вимог пожежної безпеки

У Івано-Франківській області розпочали розслідувати причини виникнення пожежі у реанімаційному відділенні Косівської центральної районної лікарні, внаслідок чого загинули люди. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора

За попередніми даними пожежа виникла через порушення вимог пожежної безпеки.

"Івано-Франківська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки, внаслідок якої загинули і постраждали люди (ч. 2 ст. 270 КК України)", - йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: Під Тернополем сталася пожежа на складі хлібокомбінату

Нагадаємо, у Косівській центральній районній лікарні стався вибух із подальшою пожежею. Пізніше в Державній службі України з надзвичайних ситуацій повідомили, що в палаті, де сталося загоряння, виявили тіла двох загиблих (лежачі хворі), а також постраждали чотири медичних працівники, двоє з яких перебувають у важкому стані й двоє - в стані середньої тяжкості. Постраждалих госпіталізували з опіками в лікарню.

Вогонь пошкодив палату, медичне обладнання та ліжка на площі 55 кв. м. До гасіння залучались - 21 особа та 6 одиниць техніки, з них від ДСНС - 11 осіб та 2 одиниці техніки.

Згодом стало відомо, що кількість жертв зросла до чотирьох